TO JEST PYSZNE!

Wartości tworzące markę Hochland to pyszny smak,
rodzinność oraz wysoka jakość produktów.TO JEST PYSZNE!

Wartości tworzące markę Hochland to pyszny smak,
rodzinność oraz wysoka jakość produktów.

MARKA
HOCHLAND

Rodzina od zawsze znajduje się w sercu marki Hochland. Oferując sery marki Hochland chcemy towarzyszyć radosnym chwilom przeżywanym wspólnie z najbliższymi. Wierzymy, że czas spędzany razem sprawia, że każdy dzień staje się przyjemniejszy i bardziej radosny. Nasze produkty dodają pysznego smaku w każdej sytuacji.

PYSZNY
smak

Pyszny smak jest istotą marki Hochland. Wytwarzając sery już od ponad 95 lat posiadamy ogromną kompetencję i doświadczenie w produkcji różnych gatunków serów. Posiadamy w ofercie sery żółte, kremowe topione, białe, pleśniowe i sałatkowe. Wybierając sery Hochland masz pewność, że zawsze są pełne pysznego smaku i na pewno spełnią oczekiwania wielbicieli serowych przysmaków.

wysoka
JAKOŚĆ

Domeną naszej firmy jest najwyższa jakość we wszystkich aspektach pracy. Naszym priorytetem jest dbałość o jakość i bezpieczeństwo naszych produktów. Przestrzegamy najwyższych standardów jakości i higieny produkcji, tak by produkty, które dostarczamy do naszych Klientów i Konsumentów w 100% spełniały ich oczekiwania.

Bądź z nami blisko, tam gdzie tego chcesz